Značky

 V našem sortimentu najdete jak značky českých firem, tak i značky zahraniční, z nichž převažují firmy německé.  Ve velké oblibě jsou i značky francouzské.
Přednostmi těchto značek jsou kvalitní materiály, propracované střihy, nadčasovost a snadná kombinovatelnost.

INFINITE

Původní česká značka Infinite zaujímá pevné místo v naší nabídce.  Mezi přednosti této dámské módy patří kvalitní materiály a precizní zpracování.
Originální ženský a elegantní styl je dílem designérky Mirky Magni, která je absolventkou pražské Střední uměleckoprůmyslové školy – obor Propagační grafika u ak. malíře Václava Bláhy.

LEDER PELLICCE

Produkty této rodinné české společnosti jsou zaměřeny na kvalitu a komfort. V kolekcích najdete dámské bundy a kabáty, pestrou nabídku dámských šatů, halenek, kostýmů a sak elegantních, jednoduchých a módních střihů. Samozřejmostí jsou špičkové materiály.

KENNY S.

Nositelem sportovně elegantního stylu je německá značka Kenny S. Je vyhledávaná pro dokonale laděné kolekce určené pro každodenní nošení.
Mottem této značky je: Navrženo v Německu, vyrobeno v Evropě.

VIA APPIA

Německá značka Via Appia je zárukou kvalitního dámského oblečení. Vyniká příjemnými materiály a jednoduchou elegancí, je vhodná pro každodenní nošení.

ROFA

Tato exkluzivní německá značka nabízí dámské bundy, saka a také šaty pro každou příležitost. Tradice řemeslné práce, vášeň pro módu a vysoká technická kompetence jsou základem úspěchu této značky, a to již od roku 1957.

Hlavní kolekcí je WHITE LABEL, která představuje jednoduchou eleganci spojenou s uvolněnou ležérností.

NAVIGAZIONE – Hans Schäffer Mode

Tato rodinná firma se zaměřuje na dámskou konfekční módu, která je nápaditá, pohodlná, snadno se kombinuje a je cenově přívětivá.

ZERRES

Firma Zerres je kalhotový specialista, a to od roku 1919. Nejvyšší kvalita, perfektní střihy pro každý typ postavy a zpracování jsou samozřejmostí. Zerres obléká ženy, které se chtějí v kalhotách cítit pohodlně a chtějí být oblečeny vkusně.

FIORE

Zastupuje vysoce kvalitní punčochové zboží vyrobené v továrně Fiore Tings Factory.
Je osvědčenou značkou dámských punčoch v široké paletě barev a vzorů pro každou příležitost. V naší nabídce najdete punčocháče klasické, samodržící i kompresní.

LEO UGO

Tato značka pochází z Paříže. Nádech Francie a pařížské motivy se často v kolekcích uplatňují. Nezaměnitelný styl této módy je u nás ve velké oblibě.

CON DUO

Také modely této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních látek a pletenin dovážených převážně z Itálie, Francie a Německa. Nápadité kolekce této značky jsou našimi zákaznicemi vyhledávané.